Extra Kuriozitete Kamera e fshehtë për Ivica Daçiç, përballë ‘gazetares’ pa të brendshme (Video)

Kamera e fshehtë për Ivica Daçiç, përballë ‘gazetares’ pa të brendshme (Video)

1841
1
SHPËRNDAJE

ivica dacicKryeministri serb, Ivica Daçiç është bërë viktimë e një kamere të fshehtë, gjatë një interviste në një TV lokal serb, me një gazetare (ose gjoja e tillë), e cila nuk kishte veshur fare të brendshme dhe kishte një dekolte super të hapur.

Ideja ishte të shihej reagimi i kryeministrit serb në momentin kur vuri re se intervistuesja e tij ishte pa të brendshme.

Gazetarja përballë kryeministrit duket se përsërit një skenë të Sharon Stone në ‘Basic Intinct’, ndërsa reagimi i kryeministrit ishte vetëm një shenjë habie e shoqëruar me një buzëqeshje.

29 janar 2013 (gazeta-Shqip.com)

  • Moral

    Cfaj ka Ivica fajin e ka ajo qe i heq breket dhe i hap kembet . Ajo e provokoi , kurse ky vetem nenqesh. Nuk dua te mbroj serbin por realiteti eshte realitet. Shifni ne Tiranen e Saloviqit te lusin prostitutat me 20 mije lek , horlleku ka dale sheshit gjithkund dhe eshte ligjeru.