Aktualitet Ishte dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni, kapet në Vlorë 43-vjeçari

Ishte dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni, kapet në Vlorë 43-vjeçari

68
1
SHPËRNDAJE

arrestohet i kerkuari per vrasjePolicia e Vlorës ka arrestuar një shtetas shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtar.

Burime nga policia e Vlorës bëjnë me dije së është arrestuar shtetasi Arben Ahmetaj, 43 vjeç i cili akuzohet për shfrytëzim prostitucioni dhe ishte dënuar me 10 vjet e 6 muaj burg nga gjykata e Venecias.

Arrestimi i tij u bë në kuadër të operacionit të koduar ‘Start 2’, ku u bë e mundur vënia në pranga edhe e 4 personave të tjerë të shpallur në kërkim ndërkombëtar.

27 shkurt 2013 (gazeta-Shqip.com)

  • Trimi i Terbacit

    Mos eshte deputeti i PS ky more se na turperoi Vloren se ne vlojatet ” nuk kemi bere kurren e kurres shfrytezim prostitucini” apo “vrasje” apo jemi marre me trafik droge apo klandestinesh