Kryesoret Berisha në Roskovec: Objektivi kryesor, integrimi në BE. Rama mbajti peng 3...

Berisha në Roskovec: Objektivi kryesor, integrimi në BE. Rama mbajti peng 3 ligjet

86
42
SHPËRNDAJE

BERISHA-DOMJE26Kryeministri Sali Berisha ka udhëtuar sot drejt Roskovecit ku ka prezantuar kandidatët për deputetë për garën zgjedhore të 23 qershorit. Gjatë fjalës së tij, Berisha ka deklaruar se objektivi kryesor i Partisë Demokratike është integrimi në Bashkimin Evropian dhe se në mandatin e ardhshëm do të zhvillohet infrastruktura rrugore.

“Ne do të vijojmë ndërtimin dhe rindërtimin e rrugëve, shkollave, spitaleve. Ne kemi në qendër të politikave tona zhvillimin e jetës së qytetarëve”, tha Berisha.

Berisha i është përgjigjur edhe disa prej deklaratave të kryetarit të opozitës, Edi Rama. Ky i fundit ka sulmuar faktin se për çdo problem të Shqipërisë, Berisha ofron rrugët si zgjidhje dhe se anëtarësimi në NATO nuk u jep punë shqiptarëve.

“Ne do marrim statusin dhe do hapim negociatat me Bashkimin Europian. Po pala tjetër? Ju jeni dëshmitarë që para 3 ditësh u deklaroi shqiptarëve se NATO-ja është natë. Dua t’i them këtij zotërie se NATO-ja është liri kombëtare e garantuar përjetësisht, është prestigj i madh për shqiptarët, siguri madhore e tyre, është vende pune, mirëqenie, është e ardhmja. Në kohën kur do merrnim vizat, bënin gjithçka me protesta për të bllokuar heqjen e vizave. I mbajti peng 3 ligjet, të cilat në fund u detyrua t’i votojë. Ne duam votën tuaj sepse ne duam të krijojmë 250 mijë vende pune. Ne krijojmë vendet e punës sepse me reformat tona, bizneset e vogla u rriten me 80 për qind dhe bizneset e mëdha deri në 200-300 për qind. Ne krijojmë vende pune sepse ne hoqëm taksën mbi çdo lloj kapitali dhe mbi çdo lloj makineri për biznesin. Shoku në autobus premton se do heqë TVSH-në për 5 produkte bujqësore. Kjo është falimentim i fermave tuaja, kjo do të thotë që mishi i Brazilit, që prodhohet me një kosto shumë të lirë dhe me çmimet pa TVSH, do të eliminojë interesat tuaja për të rritur bagëtitë për mish. Kjo do të thotë që qumështi juaj të mos shitet për shkak të çmimit. Alternativa tjetër flet vetë.  Padituria nuk është kurrë argument. Unë i them zotërisë që ti s`ke arritur të kuptosh se rruga është punësim. Sepse ne në ndërtimin e rrugëve kemi punësuar shqiptarët. Pasi aty ku shkon rruga, aty shkon shpresa. Sepse ndërtuan rrugë, u ngritën biznese. Unë i them shokut të autobusit, dil nga autobusi që ta kuptosh që pa rrugë të mira nuk ka shërbim shëndetësor të mirë. Ne zotohemi që do ju mbrojmë ju, do mbrojmë prodhimet tuaja dhe do t’u japim para në dorë për akcizën e naftës, TVSH-në e gjithë inputeve, farërave dhe fidanëve”, tha Berisha.

4 qershor 2013 (gazeta-Shqip.com)

 • T

  kemi degjuar ndonje te huaj te thoje qe tani u futem?!!1 ik o sali me perrallat e tua se nuk ti ha me njeri..shko genje ndonje te verber pas teje se populli si ha me keto

 • hena

  o ty te rafte pika bashke me keto perrallla qe thua le nam sali le nam, ti e di shume mire dhe te huajt ta thane qe ato 3 ligje nuk e bllokojne integrimin se vendi nuk eshte gati nga rrenimi i 8 viteve

 • Gerti

  Po cfare integrimi ne BE thua mo Sali nderkohe qe te gjithe jane papune dhe jetojne ne kushte mizerabel ti premton Be-ne dhe liberalizimin e vizave me Ameriken po si nuk te vjen turp qe i mban shqipetaret me te tilla premtime boshe.

 • jona

  o ky ehste i semur ka rreshkit e ka dal nga shinat, lere mor ramen se na cmene fol cke bere

 • ori

  sa e do ramen o sali njerzit mblidhen per te degjuar programin ti i kthehesh me replika rames hahahhha je i semur pleqeria ben te veten, rilindje

 • Tolja

  Po c thua o i zi cthua. E ke marre vendin ne qafe me kto notat e dua te delirimit e fjalet e pambajtura. Seshte me momenti per te folur per ty sali, eshte momenti per te folur per te ardhmen qe i perket shqiptareve. Ti je e shkauara e keqe e ketij vendi. 23 qershori eshte ceremonia percjellese

 • Lola

  PO pse mo Sali me te tilla premtime do ta besh fushaten ti sa me premtime per liberalizim viazash me Ameriken dhe sa pe anetaresim ne BE. Po per ndonje gje qe do besh dhe ke bere vete do flasesh ndonjehere.Peng na ke mbajtur ti he qeveria ote qe me paaftesine tuaj nuk dine te qeverisni kete vend dhe e keni cuar hapa mbrapa si ne ekonomi ne shendetesi,ne arsime shume drejtime te tjera.

 • maksi

  Saliu ka premtuar qe do heqi vizat per ne Amerik , o idiot burr cjan keto premtime qe ben aman si su llodhe duke genjyer o ii smure , Nuk ke per te qen me ne kryeministri ti se sduan te shofim me duke mashtruar , duam premtime reale dhe i vetmi qe po ben premtime reale gjer tashi eshte Edi Rama dhe bravo ai e meriton , dhe pse e ka merituar qe ne 2009

 • moni

  po cfare thua mor idiot pse nato do na japi pune neee, nato do na laj borxhete e ushqimeve apo mire o sali rruget ne mire po kur te semurem ku te shkoj se spitalet jen ne gjendje skandaloze

 • Kavajsi

  BE ka privelegje por ka edhe detyrime.Prandaj,jo me hile.

  Greqia e vertetoi me dhembje kete.Ne nje vend si Shqipria ku politika esht konvertuar ne premtime boshe qe nuk kan lidhje fare me mireqenien e popullit,dihet e ardhmja.
  Norvegjia dhe Zvizrra nuk jan ne BE,perse jan me te pasura se te gjith Shtetet e BE atehere?Shqiperia nuk esht pregatitur per BE.Drejtesia nuk funksjonon fare,ekonomia pertok,korrupsjoni,kriminaliteti,injoranca,te marrin frymen kudo.Ne Shqiperi 90% i kan blere dipllomat.Me keta do ndertohet Shqiperia?Sepse ai 10% qe e ka marre dipllomen me zotesi ja ka mbathur ne USA apo Kanada,se nuk ka lojtur mendsh te jetoje ne nje qytet si Kavaja ku Edi Rama propozoi per kandidat per Kryetar Bashkie nje gangster me 8 klase shkolle!Kur e di veten qe je i dhjere,mos u afro me njerez te paster se e peson si

  Greqia qe i dolen te palarat ne shesh dhe u diskretitua.Dhe mendoni sa larg esht Shqiperia me Greqin,perderisa atje punojn gati nje gjysem milioni shqiptar.Hollanda dhe

  Gjermania megjithese e paguajn puntorin 20 here me shume se ne,megjithate e prodhojn domaten,trangullin,gjalpin,djathin me lir se Shqiperia,ky thote do te mbrojm prodhimet e juaja!Jemi ne kohen e globalizmit Lale,synohet te hiqen barrierat doganore.

  • lamja

   ik mor katunar varrozeni ti qeke k..e fare po kte muhabet ke ti me kete kryebashkiak,po pse mor laro kujt po ja nin se cer thu ti ,po pse lomi i bibit qe ishte para refig rrugjes car ishte ,ishte burri mire sipas teje,20 vjet gjthe kryebashkiaket qe ka pas kavaja kan qene njoni mo degjenerate se tjetri me mentalitet te felliqur si vete sala llogarit mo nuk kan bo asgjo per kavajen vetem ato 2 gishta qe ti kavajso bashke me tipat si puna jote te kruajne sumen e te heqin dregzat e mutit,sa per tezat e tjera qe ke shtruar ashtu eshte ske se car ti shtosh mo …

   • Kavajsi

    Nje qytetar ne fakt diskuton ose argumenton te kunderten.
    Faktikisht ti nuk je debili i par qe ngjitesh si muti pas kepuces dhe qe nuk thua asgje,por vetem qelb.Ne fakt lamja i thuhet atyre qe e hajn mbrapa,se kavajsit i thone Lomi.
    Kam genjyer o debil per sa kam shkruar???Emri qe i kan dhene prinderit ka qene Ervin dhe jo Elvis,esht kjo genjeshter o dregez muti?Ervini esht denuar per trafik droge,esht genjeshter kjo o dregez muti?Ervini ka kryer vetem 8 klase shkolle por ka mbaruar shkollen e larte pa mbaruar gjimanzin,esht genjeshter kjo o dregez muti?Me thuaj kush jan shoket e klases se Ervinit ne gjimnaz?
    Ku i ka gjetur Ervini mbi 500 milion Leket ne moshen 17 vjeçare me 1994 qe bleu ish Muzeumin e luftes dhe ndertoi hotelin gjigand,ku vetem transformatori i ka kushtuar 150 mije franga Zvicerriane?
    Po kjo esht genjeshter o dregez muti?Sepse esht mbush Shqipria me dregza muti si puna jote,tallin bythen Lom byth..i,Berish skizofreni,Refik trapi dhe me ne fund me ordineri nga te gjith,nje gangster qe nuk ka punuar as edhe nje dite dhe pa shkolle fare,Rrosh injoranti.Po qe dakord me te,atehere duhet te jeshe dakord qe shkollat dhe dija jan kot,vjedhja dhe fitimi i parave ne menyre te paligjeshme esht hallall dhe normal,ligjet jan kot fare,morali esht perralle per tja treguar femijve kur flejn.Ik ore kokkra debilit!

    • lamja

     ore katunar varrozeni pervers i recikluar,ti po deshe me dijt se kush jam dhe si jam bjere motren ose grune tate ke ura e leshniqes se aty kom distributorin ti kap ti q.j ne prezencen tate dhe ta shofesh se kush eshte lamja,elvisi apo ervini si e qua ti edhe sikur mos te ket kuptim nga ana jote spo e rrun kush,a eshte kryebashkiak ai domethone e ka votuar jo sperme e recikluar dhe e modifikuar gjinetikisht si puna jote,nuk ke faj ti mor plak se ta thash dhe me siper ti je ke ato tipa qe u kruhet bytha shume dylber kryekeput shko e hiqi dregzat ke ato 2 gishtat mos konsumo gishtat se kruajturi …lom eshte emer or daun lame eshte mbiemer dhe mu me therrasin me mbiemer dhe un car merem me veremlinj si puna jote ..

     • Kavajsi

      O kokrra debilit,o dregez muti qe nuk din te thuash asgje me vlere si njeri sepse je bastard dhe produkt perdhunimi,e pranove qe i ke nxjerre motren dhe grun tek ura leshniqes.Perderisa ke pranuar te qisesh ne rrug motren dhe momen esht normal qe nuk te ben pershtypje nje drogmen.Tamam pleh dhe jashtqitje je.

      Pergjithsisht djem e bushtrave nuk diskutojn faktet,sepse nuk kan se çfar te diskutojn per bushtrat e tyre,dava bij bushtrash qe nuk e kan sensin e nderit.Brezi par je si fshatar o sperme e rickluar.
      Lammee shko e koalidohu qe te barazohesh me satom qe esht shkly me jevgjit dhe ka pjerdh nje debil si puna jote.

     • lamja

      hajde me bo 1 gojore se ta paguj une diten e punes mos ke hall se ste heq saliu pse nuk i shkove 1 dite pas, ce do ti mo te ti them un cpata me ti thon ti thosh te dole dhe borxhi te thosh me bjer motren e plaken tja rrapas naj 1 here edhe atyre leket do i jap ore sperme e recikluar dhe e modifikuar gjinetikish ke certifakate ne gjendie civile ti apo jo ate shiko ,po me dukesh se qeke klysh ferre ,ti ke maru fare shko terhiqi 1 vizite ane tek 5 do ti jap une te gjitha shpenzimet se qeke per ibret te zotit …

     • Kavajsi

      Hajt se e ke nxjerre plaken dhe motren ne rruge,por edhe i paske hypur edhe vete,tamam basdart.

      Bo bo sa jan shtu djemt e bushtrave.O protudkt jevgu edhe

      vorrozejsit ta kan bo momem dhe motren,ti the se ja ke dhon vete apo jo???Hahaha..edhe me katanaret qeken nerzy bushtrat tuaja.Bir bushtre dhe dregez muti do mbetesh brez pas brezi,se ne vend te trurit nuk ke vetem zhavorr,por edhe dregza muti.
      Ik debil laji bushtrat se i vjen ere jevgu dhe katanari!

     • lamja

      ke 5 e ke vendin o r satac..

     • Kavajsi

      Interesant klyshat e bushtrave,te gjith debila.Nuk komentojn per
      shkrimet ne jan kundra apo pro,por gjithmone vijn te tregojn pervojen e bushtres se tyre qe i ka pjerdh.
      Keto ishin pyetjet biri bushtres:
      Emri qe i kan dhene prinderit ka qene Ervin dhe jo Elvis,esht kjo
      genjeshter o dregez muti?Ervini esht denuar per trafik droge,esht
      genjeshter kjo o dregez muti?Ervini ka kryer vetem 8 klase shkolle por
      ka mbaruar shkollen e larte pa mbaruar gjimanzin,esht genjeshter kjo o
      dregez muti?Me thuaj kush jan shoket e klases se Ervinit ne gjimnaz?
      Ku i ka gjetur Ervini mbi 500 milion Leket ne moshen 17 vjeçare me 1994 qe bleu ish Muzeumin e luftes dhe ndertoi hotelin gjigand,ku vetem
      transformatori i ka kushtuar 150 mije franga Zvicerriane?
      Po kjo esht genjeshter o dregez muti?Sepse esht mbush Shqipria me dregza muti si puna jote,tallin bythen Lom byth..i,Berish skizofreni,Refik trapi dhe me ne fund me ordineri nga te gjith,nje gangster qe nuk ka punuar as edhe nje dite dhe pa shkolle fare,Rrosh injoranti.
      Pergjigju bir bushtre,kam genjyer???
      Ketyre pyetjeve pergjigju o klysh dhe mos trego si ta kan perdhunuar momen dhe motren,se tek fundit vete ke thene qe i ke nxjerrur ne rruge per te fituar leke.

     • tony

      o kavajs po lene mer vari hebet car bohesh dhe ti mo laro se ai se eshte ka..re ai do bohesh dhe ti vari bidonin megjithe kto palaco car kaloni ne banalitet…

     • Kavajsi

      tony me thuaj,keta zgjebaraket me jan pergjegjur ndonje here duke ju referuar akuzave te mija?JO.Perse???
      E qarte,sepse un nuk genjej.
      Nje popull qe pajtohet me te keqen,ka marre fund.Nje Shtet qe
      esht
      ndertuar mbi themele muti do qelbet gjithmone.Llogarit,ne Europen
      moderne zgjidhet nje person me precedence penale,qe i ka parate te
      gjitha jo te ligjeshme,qe ka blere shkollen dhe askujt nuk i ben
      pershtypje.Kjo nuk ndodh ne Afrike,por fatkeqsisht ndodh ne Kavaje,vetem
      e vetem se qafiri ka dhene disa lemosha nga miliardat haram e te pista.Dhe injoranca i ben iso peversit.
      Nga Kavaja po ikin te gjith intelektualet.Debilat jan shtuar ne mase te frikeshme sa nuk ka psikiater qe ti bej derman .Lexoji dhe vleresoi vete kur me pergjigjen.

     • tony

      o kavajs kjo teze qe parashtron ti me duket si shterpe ,shterpe per arsyen se ky eshte nje sistem qe ka plot 23 vjet dhe eshte fryt i nje marreveshje trio,trio e famshme nano-meta-dhe saliu,ti une dhe shume te tjere e dime shume mire se cka ngjare e po ngjet jo pak po 23 vjet nuk eshte nevoja ti permend se dhe ti e din shume mire,po te permend vetem nje politikan persa ti i citohesh EUROPES car dobie i sjell shqiperise nje nard ndoka,kapa si shembull kete referuar kastes se palo politikes qe kemi,cdo njeri ketu mundet te parashtroje idete dhe opinionet e tyre sipas koshences e jo te kaloje ne banalitet,une nuk ta mar personale ate qe ti parashtron per elvisin a ervinin ku ta di une,di te them kete se eshte i zgjedhur don apo nuk don ti edhe une apo jo,,tani opersa i perket intelektualeve shume pak kan ngelur qe mbeshtesin dhe perfaqesojne popullin ne menyra direkte apo indirekte me vlerat e tyre,tani inteletualet car emri mund ti vene kesaj kaste politike kur palo ose laro sic jane kastriot islami xhuveli e shume te tjere qe i shkojne sa majtas e djathtas prandaj dhe une i qendroj asajt qe thash me siper trio famshme nen dem te populli dhe kombit ,ti dhe une e shume te tjere flasim po flasim kot se gje nuk zgjidhim thjesh opinione dhe e fundit une nuk e besoj dhe as kam per ta besuar qe ne shqiperi ekziston ose ka nje pol ose nje force politike e djathte arsyeja ta citova me siper respekte dhe gjith te mirat dhe vari hebet ketyre larove…

     • Kavajsi

      Edhe un besoj se esht ashtu si thua ti,qe kan bere marrveshje.Un besoj se edhe Rama me Berishen ka bere marrveshje,por nuk mendoj se teza ime esht shterpe.E drejta vonon por nuk harron.Qe kur Berisha nuk denoi Meten mu shua cdo shprese per drejtesine shqiptare.Por rasti i Elvis(Ervin)Rroshit esht ekstrem,esht akoma me i vecante,i ka kaluar te gjitha kufijt,esht sikur Kryetar bashkie te zgjidhej Pablo Escobar dhe askush mos te shqetesohej.Atehere morali ka marre fund,sepse pervec gangsterave politikane si Ilir Meta do te kemi edhe gangsterat ordinere,halabake fare.E pra po te jemi dakord deri ne kete pike,rraca shqiptare ka marre fund.Megjithate un edhe ti kemi nje mundesi qe te ndryshojm dicka ne ket hulli politike te pashprese.JO zgjedhjes se PD,PS dhe LSI deri sa shqipetaret te ndergjegjesohen se kush esht rruga e vertete qe riperterin kombin shqiptar.Thash edhe me siper,pajtimi me te keqen esht katastrof per moralin e nje populli.Serbia,Kroacia,Rrumania kan denuar politikane,kurse ne nuk qekemi ne gjendje te denojm nje ordiner!
      U fut ne burg Prresidenti i Izraelit,ish kryeministri Rrumanise dhe Kroacise,po denohen akoma rastet gati para 70 vjetesh te nazisteve dhe nuk u denoka Elvis(Ervin)Rroshi?!
      tony,shpresa vdes e fundit.Besoj se synimi final i rraces njerzore esht e verteta.

     • kinezi

      o kavajs po ikore sum shklyer ikore veremli se po ky muhabet me ty ,ik e kruj sumen ke aty 2 gishta ,ikre dreq se ti qeke ordiner i rreshkitur paske ik pe pll satome ti fiksacioi tejkalumen shume ky qe mbart ti …

     • Kavajsi

      Debilat ndrrojn nickname,sepse nuk din as te shkruajn,as te komentojn dhe as te pergjigjen.
      Dukesh qe je produkt bushtre qe ka mor lug lug,bastard.
      Pyt mamin per hajdarin tim kamarier dhe shikoji pak shenjen e lafshes.

     • tarrasi

      o kavajs po kaq plaken dhe motren e bukr e paske ti ,saqe te gjithe aty te piketojne,ore mos punojne neper buzuqe kjo e famshmja familjayte,mi sill edhe mua njehere tja rrapas 1 here sa e ke pazarin …

 • artion

  hahah keto jan te vetmet gjera qe do te thot ky ?
  kam 1 jav qe shikoj lajme vetem kete injorantin po shoh q thot do futemi ne be dhe rama e ka fajin po ky shenjtori ca ka ky ?
  a futesh dot ne be me ato vota te vjedhura more plak matuf .

 • Elma

  po vertet ne u antarsuam ne NTO verte , por mos vall ju rrit ndonjerit prej shqiptareve mireqenja?! asnjerit. Rama nuk eshte kunder NAT-OS i dashur Sali sepse shqiptaret jane pro stabilitetit dhe garacive qe ofron NATO, por si ta dish ti eshte kunder perdorimit si karte elektorale sepse ne te verte ate na e dha si dhurate Bushi dhe jo ti apo mertitat e tua. rama nuk eshte kunder drites dhe dijes por eshte kunder perdorimit te msuesve si karte elektorale duke i dhunuar verbalisht, rilindja dhe Rama jene kunder paditurise qe ke mbjellur ti me mesues te pa afte te cilet rrenojn te ardhmen e femijeve shqiptare

 • Sheila

  E pam sa shume u zhvillua ekonomia Shqipetare me ty qe e drejton. Nuk ke faj, vet je pasuruar por ama per ekonomi e popullit nuk esht se ta ka ndjer shume.Premton gjera qe nuk i ke arritur as kur i ke premtuar kater vjet me pare dhe akuzon Ramen per gjera qe ti vet i ke bere.Kjo nuk esht politik, kjo eshte te mundohesh te manipulosh per te mar pak vota.

 • Elma

  ne nuk jemi kuder NTOS DHE DIJES I DAHUR SALI sepse en duam qe shqiperija te ecen perpara. naton mos e perdor si karte elektorale sepse nuk ka shqiptare qe nuk e di se antarsimi ne nato na erdhie si dhurate nga Bushi i cili pamvarsisht kundrshtive vendosi te na beje antare te natos. Rama nuk eshte kunder dijes por kundr perdorimit te mesueseve duke i dhunuar verbalisht, ne jemi kunder shkatrrimit te arsimit dhe punsimit te militanteve te pa afte

 • Klajdi

  Integrimi ne BE nuk do vi nga ty se qeveris tende te personalizuar i mbeten edhe pak dite kohe perpara se te dorezoj pushtetin dhe ti hap rruge Rilindjes.

 • Lorna

  Shqiperia ka dy fatkeqesi politke, njeri eshte Enveri dhe tjetri je ti

 • Ana

  Politika e Saliut nje politike e mare fund dhe nje e keqe e gjithe ketij kombi qe qeveriset nga ky njeri, por politika e deshtimit do te mare fund me 23 qershor.

 • ergi

  o injorant i shekullit boll i genjeve shqiptaret sepse ata nuk meritojne kete alternative ti duhet te jesh kryeminsiter qe prezanton realisht nje paltforme e jo vetem qe mashtorn tere kohes

 • albana

  turp i amdh qe kryeminsitri i ketij vendi sillet kaq keq dhe eshte kaq mashtrues saqe as besniket dhe cetniket e tij nuk e besojne me ndaj turp i kombit eshte qe te kesh kryeminsitrin genjeshtar e mashtrues

 • evis

  berisha ku po shkon po hedh nganje brockull po hedh nganje genjeshter e askush as nuk e beson as nuk ak ndermend ta besoje sepse eshte ktheyr ne kloun cirku qe mundohet t emashtroje sa per zgjedhje

 • egla

  ky kryeminister nuk meriton te degjohet dhe nuk meriton respekt nga shqiptaret ndaj ne 23 qerhsor meriton nje vote te madhe kunder vetem se jo vetem nuk ka ndertuar gje por ka genjyer cdo dite e me shume ata ne fushate

  • GAZETARI

   OJ EGLA
   TO SHIF EDVIN KUIR TE DALI ME TANGA VERSACE , CTE DUET TE SHIKOSH BERISHEBN TY

 • igli

  ndaj shqipatret duhet t etregohen shume te zgjuar ne 23 qerhsor qe te votojne ate ke duhet ate qe paraqet alternativen me te mire dhe jo nje politike genjeshtare dhe mashtruese,turp i amdh….shqiptaret do votojne rilindjen

  • GAZETARI

   PO TI MENDON SE SHQIPTARET RREHEN ME NJE BYREK SI PUNA JOTE?

 • O.R

  U miratuan o pjell e keqe. boll bere gam gam. po te thon ambasadoret e te tjer, qe nuk jan vec ato per integrim, bej pikat e tjera. po ske mendere e ndaj ben gam gam nga mengjesi ne dark e flet kunder rames,se me gjera konkrete ste beson me njeri

  • GAZETARI

   EJ KUNDRA RAMES FLASIN GRATE QE I KA LIDHUR NEPER BALLKONE , DHE E EMA VETE QE E KA RRAHUR ME QINDRA HERE

 • V.Sero

  saliu mashtron kater here c’do dite, vete pengoi 3 ligjet, akuzon Ramen.

  E di qe: mashtro,mashtro,mashtro se dicka do ngelet si e vertete.