Deputeti Olldashi humbi jetën tri minuta pas aksidentit, dëmtime të rënda në kokë dhe këmbë Foto nga vendi i ngjarjes se Olldashit (5)

Foto nga vendi i ngjarjes se Olldashit (5)

JEMI EDHE KËTU

635,595FansaNa ndiqni
5,683NdjekësitNa ndiqni
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!