Extra Kuriozitete Lajm i mirë për të gjithë nostalgjikët, rikthehet Nokia 3310

Lajm i mirë për të gjithë nostalgjikët, rikthehet Nokia 3310

2512
SHPËRNDAJE

Është më i dashuri dhe i shituri i të gjitha kohërave. Është Nokia 3310, celulari mitik i hedhur në shitje nga kompania suedeze në shtator të vitit 2000, që në mënyrë surprizë do të rikthehet në treg pas pak ditësh.

Lajmi është bërë me dije nga HMD Global Oy, kompania që ka blerë të drejtën për markën Nokia. 3310 do të kushtojë rreth 59 euro dhe internet 3G.

14 shkurt 2017 (gazeta-Shqip.com)