Extra ShowBiz Dy modelet shqiptare shkëlqejnë në Nju Jork

Dy modelet shqiptare shkëlqejnë në Nju Jork

975
SHPËRNDAJE

Ato janë të vendosura të futen në arenën ndërkombëtare dhe duket se ia kanë arritur. Bëhet fjalë për dy modelet bukuroshe, Adrola dhe Xhesika, të cilat kanë qenë të pranishme në pasarelën e “Javës së Modës në Nju Jork.


Adrola ka qenë e përzgjedhura e stilistit të preferuar të motrave Karadashian për këtë sezon, LaQuan Smith.

E veshur me një xhup të zi, minifund dhe një palë çizme të gjata, modelja dukej e mrekullueshme, teksa pozonte për aparatet. Adrola dhe Xhesika janë dy personazhe të tjerë publik shqiptar që shkëlqejnë në arenën ndërkombëtare.

16 shkurt 2017 (gazeta-Shqip.com)