Extra ShowBiz Fotot ekstreme të modeles ruse, e varur në Kullën e Dubait

Fotot ekstreme të modeles ruse, e varur në Kullën e Dubait

1373
SHPËRNDAJE

Çfarë nuk bëhet për t’u dukur? Viki Odintcova, modele 23 vjeçe nuk e ka problem të tregojë format e saj trupore në Instagram.

Ajo ka përfshirë edhe fotot e një sseti ekstrem: e varur nga një lartësi 300 metra: Kulla Cayan, e njohur ndryshe edhe si Kulla e Pambarimtë në Dubai, mban rekordin e grataçelave më të larta në botë deri në vitin 2013.

Dhe për fotot që të mbajnë në ankth, brenda pak ditësh numri i shikimeve në ueb ka mbërriitur 400 mijë.

Dhe përveë fotove janë publikuar edhe videot. “Nuk arrij akoma ta kuptoj se çfarë kam bërë, sa herë shikoj këtë video më djersisin duart”, – tregon modelja nga Shën Pjetërburgu.

16 shkurt 2017 (gazeta-Shqip.com)