Extra Kuriozitete Hoteli rrotullues në Dubai ku klientët e zgjedhin vetë pamjen

Hoteli rrotullues në Dubai ku klientët e zgjedhin vetë pamjen

442
SHPËRNDAJE

Rezidentët e një hoteli të ri në Dubai do të kenë mundësi të shohin lindjen dhe perëndimin e diellit në ndërtesën e parë rrotulluese të qytetit luksoz.

‘Dynamic Tower Hotel’, i cili ka nisur të ndërtohet që nga viti 2008, do të jetë gati për vizitorët në vitin 2020.

Qiellgërvishtësi do të jetë në gjendje të rrotullohet në 360 gradë, kështu që pamja jashtë tij do të ndryshojë vazhdimisht për klientët brenda dhomave.

16 shkurt 2017 (gazeta-Shqip.com)