Extra ShowBiz Shën Valentini i zjarrtë i Mariah Carey

Shën Valentini i zjarrtë i Mariah Carey

658
SHPËRNDAJE

Prej muajsh Mariah Carey është në një lidhje me balerinin e saj Bryan Tanaka, i cili është 13 vite më i ri se ajo.

Mirëpo, pavarësisht kësaj diference duket se gjërat mes tyre shkojnë mjaft mirë. Ajo ka ndarë një foto të saj dhe të dashurit për 5.3 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Në foto duket ylli i popit dhe 33-vjeçari duke shijuar momente romantike në vaskë, me gota shampanje në duar.

16 shkurt 2017 (gazeta-Shqip.com)