Extra ShowBiz Gigi Hadid, mahnitëse në rrugët e Nju Jork-ut

Gigi Hadid, mahnitëse në rrugët e Nju Jork-ut

343
SHPËRNDAJE

Gigi Hadid është në formë të përkryer dhe këtë e tregon më së miri në daljen e saj të fundit.

Biondja bukuroshe është fotografuar në Nju Jork, e veshur me shumë stil dhe mjaft tërheqëse.

E dashura e Zayn Malik, prej vitesh ushtrohet rregullisht për të pasur një fizik të përkryer. Gigi i duhet të punojë fort që të vazhdojë të jetë modelja më e mirë.

17 shkurt 2017 (gazeta-Shqip.com)