Aktualitet Tiranë, sekuestrohet 400 gr hashash; arrestohen adoleshentët

Tiranë, sekuestrohet 400 gr hashash; arrestohen adoleshentët

188
SHPËRNDAJE

Kapen me hashash në flagrancë, arrestohen nga Polici e Tiranës dy të mitur. Burimet bëjnë me dije se ata janë p[prangosur në prani të psikologut. Shtetasit M. B dhe F. H, të datëlindjes 15 vjeç dhe 16  vjeç banues në Tiranë iu sekuestruan  440 gram, bimë e dyshuar narkotike e llojit kanabis sativa.

17 shkurt 2017 (gazeta-Shqip.com)