Extra Kuriozitete Nëna varros foshnjën, gjendet e gjallë pas 3 ditësh

Nëna varros foshnjën, gjendet e gjallë pas 3 ditësh

5330
SHPËRNDAJE

Një foshnje e seksit mashkull është gjetur gjallë pas tre ditur në një vend ku ishte varrosur nga nëna e tij. 25-vjecarja kishte bërë një varr me rërë dhe dru të marrë nga fabrika pasi kishte frikë nga reagimi i familjes së saj nëse do kuptonin se ka bërë fëmijën e dytë.

Ajo e pranoi që e kishte bërë një gjë të tillë kur policët e zbuluan trupin e foshnjës. Ndërkohë, fëmija është dërguar në spital për të marrë mjekimin e duhur dhe nuk dihet nëse do të rikthehet të nëna e tij. Kjo ngjarje ka ndodhur në provincën KëaZulu Natal në Afrikën e Jugut.

 

20 prill 2017 (gazeta-Shqip.com)