Politikë Rama uron mirëmëngjes: Nuk premtoj mrekulli, por…(Video)

Rama uron mirëmëngjes: Nuk premtoj mrekulli, por…(Video)

266
SHPËRNDAJE

Thuajse një javë para zgjedhjeve parlamentare të 25 qershorit, kryeministri Edi Rama ka një mesazh për gjithë shqiptarët.

Ai e ka nisur ditën me një mirëmengjes për ndjekesit e tij ne FB, shoqëruar me nje sport publicitar dhe mesazhin e tij per zgjedhjet.

“Miremengjes Dhe me këtë mesazh të posaçëm, ju uroj një ditë sa më të mbarë”- shkruan Rama.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10154856417891523/

17 qershor 2017 (gazeta-Shqip.com)