Sociale Rama publikon pamje të Rilindjes urbane në Fier

Rama publikon pamje të Rilindjes urbane në Fier

604
SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama, siç e ka bërë traditë, edhe këtë të hënë e ka nisur javën, duke uruar shqiptarët të kenë një ditë të mbarë.

Urimin e sotëm Kryeministri e ka përcuar me pamjet nga qyteti i Fierit, duke treguar “transformimet e Rilindjes Urbane”.

Postimi i Ramës në facebook:

“MIRËMËNGJES
dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier”, shkruan Rama.

MIRËMËNGJES 😀dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier 🏗 🏘 👍

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 16. Juli 2017

17 korrik 2017 (gazeta-Shqip.com)