Extra ShowBiz Cristiano Ronaldo, një baba shembullor

Cristiano Ronaldo, një baba shembullor

244
SHPËRNDAJE

Pavarësisht se axhenda e tij është e mbushur plot, Cristiano Ronaldo e gjen gjithmonë kohën për fëmijët e tij. Futbollisti ka postuar një foto të mrekullueshme, ku mban në krahë një nga binjakët e tij.

Krahas fotos së adhurueshme Ronaldo shkruan: “I bekuar”. Aktualisht Ronaldo ka tre fëmijë dhe shumë shpejt do të bëhet baba për herë të katërt, pasi e dashura e tij Georgina Rodriguez është në pritje të një fëmije. Mund ta themi me plot gojën që ylli i futbollit i adhuron fëmijët.

12 gusht 2017 (gazeta-Shqip.com)