Extra Horoskopi Horoskopi – 13 gusht 2017

Horoskopi – 13 gusht 2017

4305
SHPËRNDAJE

Dashi

Sot doni te siguroheni qe cdo gje shkon sipas planit dhe do te beni nje seri telefonatash per ta vertetuar. Keni mundesi te mira fitimi.

Demi

Doni t`i keni te gjithe nga ana juaj sot edhe pse mund te jete menyra me e gabuar per te cuar perpara nje projekt. Te ballafaqoni idete nuk ka asgje te keqe.

Binjaket

Po vini ne prove besimin qe disa persona kane per ju. Duhet te investoni me shume nga vetja qe njerezit te fillojne tju besojne.

GAFORRJA

Keni filluar te beheni shume kursimtare kohet e fundit kjo per shkak te nje udhetimi qe do tju mbaje larg per disa kohe.

Luani

Nje dite e mire per te bere marreveshje ne fushen e biznesit si dhe per te dhene provime ne studime. Cdo gje do te shkoje mbare sot.

Virgjeresha

Sot te mirat materiale nuk do te kene fund. Kjo gje ju jep nje energji positive qe do e perconi edhe tek rrethi juaj I ngushte shoqeror.

Peshorja

Jeni ne paqe me veten dhe kjo influencon edhe ne raportet me partnerin ose ne familje. Ju pelqen kjo ndjesi komoditeti.

Akrepi

Dita e sotme ju gjen pa ndonje motiv dhe te plogesht. Nuk do te beni asgje per te ndryshuar situaten thjesht sepse nuk e ndjeni.

Shigjetari

Keni ne dore situatat ne cdo moment sot. Ndiheni protagoniste te dites dhe kjo gje po ju pelqen sepse ju ka perkedhelur sedren.

Bricjapi

Sot doni te shijoni nje dreke te mire ne shoqerine e miqve tuaj dhe pavaresisht impenjimeve do te beni te pamunduren per ta realizuar.

Ujori

Jeni te apasionuar pas udhetimeve keshtu qe edhe pse do te kaloni disa ore pa gjume kjo gje nuk ju shqeteson aspak.

Peshqit

Keni besim qe nje ngerc I krijuar ne nje marredhenie pune sot do te zgjidhet. Komunikimi eshte arma me me mire per kete gje.