Aktualitet Aksident në Fushë Krujë-Milot, plagosen 5 persona

Aksident në Fushë Krujë-Milot, plagosen 5 persona

156
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mesditë në aksin rrugor Fushë Krujë Milot ptanë fshatit Derven. Në aksident janë përfshirë 3 automjete dhe sipas burimeve policore mësohet se janë plagosur pesë persona.

Tre nga të plagosurit janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë.

18 gusht 2017 (gazeta-Shqip.com)