Extra Kuriozitete Kur sozinë e gjen në galerinë e arteve (FOTO)

Kur sozinë e gjen në galerinë e arteve (FOTO)

327
0
SHPËRNDAJE

Të të përshkruajnë si një pikturë është një kompliment, ndoshta prandaj këta adhurues të artit duhet të ndihen të mikluar.

Në një seri fotosh të publikuara nga BoredPanda, vizitorët e muzeumeve dhe galerive të artit kanë ndarë foto të binjakëve të tyre piktura.

13 shtator 2017 (gazeta-Shqip.com)