Extra Horoskopi Horoskopi – 5 tetor 2017

Horoskopi – 5 tetor 2017

5604
SHPËRNDAJE

DASHI

Për t’i dhënë ngjyra reale personit që u rri pranë duhet të jeni më të hapur me të dhe të shmangni paragjykimet e çdo lloji…

DEMI

Kërkoni një punë që duhet t’i kushtoni vëmendjen sa herë të doni ju. Vërtet, nuk ka asgjë të keqe në gjithë këtë. Shëndeti i mirë, por keni nevojë për disa ditë pushimi.

BINJAKET

Ndjeheni të zhgënjyer nga një situatë që nuk e prisnit të ishte e tillë. Zgjidhni mënyrën më të mirë për të qenë pak më të lirë nga partneri.

GAFORRJA

Hëna në shenjën tuaj ju rrit besimin ndaj vetes. E dini që duhet të mbështeteni te vetja dhe te instinktet tuaja dhe pse ndonjëherë gaboni.

LUANI

Kohët e fundit, për faj të Hënës në shenjën tuaj, tentoni të izoloheni për të mos pasur në mënyrë të hapur disa përballje me kolegët.

VIRGJERESHA

Falë Hënës në shenjën tuaj ndjeheni të fortë dhe shumë pozitivë për të përballur vështirësitë. Më në fund nuk keni probleme sentimentale.

PESHORJA

Jeta juaj ka nevojë për një stil më natyral. Ekzistojnë një mijë mënyra për të hequr stresin, por sigurisht, më e mira mbetet një dalje jashtë qytetit.

AKREPI

Me optimizmin dhe humorin e Hënës në shenjë, do të jeni në qendër të vëmendjes. Dëshirat tuaja do të zgjidhen pak ngadalë por më mirë vonë se kurrë.

SHIGJETARI

Keni shumë gjëra për të bërë, ndaj duhet ta organizoni me kujdes kohën tuaj. Çdo gjë duhet vënë në vendin e vet sa pa qenë shumë vonë.

BRICJAPI

Ekzistojnë mjaft punë që nuk kanë zgjidhje, sigurisht që duhet t’u kushtoni vëmendjen e duhur. Nga moszgjidhja e tyre rrezikoni të humbni shumë.

UJORI

Shpesh besoni te personat e gabuar. Kjo për faj të ndikimit negativ të Hënës në kuadrat me Neptunin. Këshillohuni me një të afërm.

PESHQIT

Një ditë me të vërtetë e mrekullueshme. Jeni në formë të mirë dhe të gjithë u admirojnë. Keni shumë shanse të njihni personin e duhur për ju.