Extra ShowBiz Dalja e parë publike e Kate Middleton shtatzënë

Dalja e parë publike e Kate Middleton shtatzënë

505
SHPËRNDAJE

Kjo është dalja e parë publike për Kate Middleton pas  publikimit të lajmit se ajo është shtatzënë.

Dukesha e Kembrixhit dhe Princit Ëilliam me vëllain e tij Harry janë në Buckingham Palace për të festuar Ditën Botërore të Shëndetit Mendor.

Kate kishte veshur një fustan ngjyrë të kaltër, me dantella.  Forma e barkut tashmë është e dukshme dhe dukesha duket e mrekullueshme.

12 tetor 2017 (gazeta-Shqip.com)