Extra ShowBiz Modelja ruse e fiksuar pas Cristiano Ronaldo

Modelja ruse e fiksuar pas Cristiano Ronaldo

722
SHPËRNDAJE

Cristiano Ronaldo Është padyshim jo vetëm futbollisti më i mirë në botë por edhe një nga meshkujt më të lakmuar nga femrat.

Së fundi modelja ruse, Tanya Mityushina, në një intervistë për mediat vendase, ka treguar fiksimin e saj për yllin portugez.

24-vjeçarja, modele mjaft e preferuar, me qindra mijëra fansa që e ndjekin në Instagram ka thënë se e admiron portugezin dhe se do të donte shumë të ishte krah tij.

Fituesi i Topit të Artë ka pasur një histori të gjatë dashurie me modelen ruse, Irina Shayk.

11 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)