Extra ShowBiz Kim Kardashian tregon hiret ne kopertinë (Foto)

Kim Kardashian tregon hiret ne kopertinë (Foto)

143
0
SHPËRNDAJE

Ajo është një yll me famë mbarëbotërore. Dhe Kim Kardashian dëshmoi edhe një herë se ndikimi i figurës së saj është global teksa pozoi për kopertinën e dhjetorit të revistës spanjolle ‘S Moda’.

Në foton bardhë e zi, 37-vjeçarja tregon hiret e saj me një fustan lëkure në ngjyrë të zezë që i zbulon shpatullat dhe këmbët, ndërkohë që shihet tek mban në qafë një ‘choker’ të zi lëkure me një lule të madhe.

14 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)