Kulturë Vjenë, Presidenti Meta takon artistët shqiptarë

Vjenë, Presidenti Meta takon artistët shqiptarë

179
SHPËRNDAJE

Presidenti Ilir Meta poston në adresën e tij në facebook këtë mesazh: “Mbrëmë në Vjenë, u ndjeva krenar nga shkëlqimi i artistëve tanë të mrekullueshem. Festuam së bashku me miq të shquar austriakë 105-Vjetorin e Pavarësisë dhe çeljen e vitit të kulturës shqiptaro-austriake!”.

17 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)