Extra ShowBiz Brenda dasmës luksoze të Serena Williams (FOTO)

Brenda dasmës luksoze të Serena Williams (FOTO)

222
SHPËRNDAJE

Fotot zyrtare të dasmës së tenistes Serena Williams me themeluesin e Reddit, Alexis Ohanian më në fund janë publikuar.

Fotot e eventin të publikuara ekskluzivisht nga revista ‘Vogue’ tregojnë tenisten që shkëlqen me një fustan përrallor të Alexander McQueen, teksa në duar mban vogëlushen e saj që erdhi në jetë dy muaj më parë.

Tema e zgjedhur nga çifti i ri për ditën e madhe ishte “E bukura dhe bisha”.

18 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)