Aktualitet Milot-Mamurras, automjeti përplas për vdekje një kalimtare

Milot-Mamurras, automjeti përplas për vdekje një kalimtare

168
SHPËRNDAJE

Një grua ka humbur një aksident rrugor që ndodhi pasditen e sotme në aksin nacional Milot-Mamurras.

Aksidenti u shënua pranë kryqëzimit të Patokut, ku gruaja, identiteti i të cilës nuk bëhet me dije është përplasur për vdekje teksa kalonte në anën tjetër të rrugës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

20 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)