Extra ShowBiz Selena Gomez del në skenë me të brendshme (Foto)

Selena Gomez del në skenë me të brendshme (Foto)

621
SHPËRNDAJE

Kjo është hera e parë që Selena Gomez del në skenë pas transplantit të njërës veshkë. Këngëtarja ka preferuar që dalja e saj të tërheqë vëmendjen e mediave.

Bukuroshja ka dalë në skene në eventin e American Music Awards e veshur me një këmishë nate të bardhë dhe të shkurtër.

Veshja ishte aq e shkurtër, saqë gjatë rrotullimeve mbi makinën e vendosur në skenë mund të shiheshin të mbathurat e këngëtares. Pavarësisht kësaj, 25-vjeçarja duket mjaft në formë.

20 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)