Extra ShowBiz Gjendet e vdekur pornostarja kanadeze

Gjendet e vdekur pornostarja kanadeze

1243
SHPËRNDAJE

Ylli i filmave për të rritur, August Ames ka vdekur në moshën 23-vjeçare. Lajmi është konfirmuar nga bashkëshorti i pornostares, që është gjetur e pajetë në banesën e saj dhe dyshohet se është vetëvrarë.

Emri i vërtetë i August, e cila kishte lindur në Kanada, ishte Mercedes Graboëski.

Aktorja që kishte luajtur në mbi 270 filma për të rritur dyshohet se vuante nga depresioni dhe i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

7 dhjetor 2017 (gazeta-Shqip.com)