Extra Horoskopi Horoskopi – 7 dhjetor 2017

Horoskopi – 7 dhjetor 2017

3657
SHPËRNDAJE

Dashi

Ngarkesa e energjisë që ju jep Marsi do të jetë sot një ilaç i vërtetë për ata që janë në çift. Ju do të jeni më pak të qëndrueshëm dhe më të prirur për të bashkëpunuar me të dashurit tuaj. Kush është i vetëm mund të llogarisë në ndihmën e yjeve për t’u takuar përfundimisht me njeriun e duhur.

Demi

Ditë e madhe për çiftet që kanë përjetuar deri tani momente kritike. Sot edhe keqkuptimet e vogla do të zgjidhen dhe zjarri i cili ka qenë dikur i fikur do të rishfaqet. Zemrat e vetmuara nuk duhet të këmbëngulin për ata që nuk janë të denjë për ta. Dashuroni ata që ju duan.

Binjakët

Midis grindjeve dhe ngjarjeve të papritura, dita sot nuk fillon shumë mirë. Mundohuni t’i shpjegoni arsyet tuaja dhe do të jeni në gjendje të rivendosni dialogun me partnerin tuaj. Beqarët, në anën tjetër, do të jenë në gjendje të festojnë diçka të veçantë, kthimi i një ish-i do t’ju bëjë të lumtur.

Gaforrja

Venusi mbështet zgjedhjet tuaja sentimentale. Ju do të jeni më emocionalë se zakonisht, por përpiquni të mos i merrni seriozisht shakatë e vogla të partnerit tuaj. Zemrat e vetmuara sot mund të kalojnë situata intriguese dhe të tërhiqen nga njohjet e reja. Kush e di, ndoshta është fillimi i një dashurie.

Luani

Çiftet që kanë pasur diskutime mund të rizbulojnë marrëveshje mes tyre sot dhe të shpenzojnë momente të butësisë dhe harmonisë me partnerin. Ju do të harroni gjithçka që ju shqetëson. Beqarët do ta gjejnë veten duke menduar përsëri në një dashuri të mbyllur.

Virgjëresha

Pak nostalgji për të kaluarën do të hedhin pak hije në disponimin tuaj. Marrëveshje me partnerin, i cili do t’ju qëndrojë pranë jush me mirëkuptim. Mes thashethemeve dhe grindjeve, beqarët do të vazhdojnë të thellojnë një njohje që nuk është shumë e besueshme.

Peshorja

Është dita e duhur për të planifikuar hapin e madh. Nëse nuk keni menduar tashmë për këtë, filloni ta planifikoni, por le të marrë pjesë edhe personi i zemrës. Kuptim i plotë për ata që janë të lidhur me një Shigjetar, i cili do t’i tërheqë në aventura të çuditshme.

Akrepi

Horoskopi shpall një ditë intensive, ideale për t’iu kushtuar të dashurve. Do të rizbuloni kënaqësinë e gjërave të vogla midis daljeve dhe argëtimit. Zemrat e vetmuara do ta kthejnë plotësisht faqen dhe do t’i zgjerojnë horizontet me njohje të reja.

Shigjetari

Nëse keni sqaruar një çështje që ishte në pritje, do të ndiheni më të lehtësuar sot. Jepini hapësirë ​​dialogut, kjo është mënyra më e mirë për të shmangur keqkuptimet. Për beqarë, miqësi të reja interesante po vijnë, të gatshme për t’u kthyer në diçka më shumë.

Bricjapi

Ata që kanë ndërprerë shkurtimisht një marrëdhënie mund të kenë mundësinë të ripropozojnë veten dhe të kenë një përgjigje afirmative. Mos u shqetësoni, gjithçka do të jetë për mirë. Për beqarët, momente të ëmbla dhe romantike po vijnë, për t’u jetuar me dikë që i përgjigjet idealit të tyre.

Ujori

Me gjysmën tuaj të shpirtit ju do ta dizajnoni të ardhmen me themele më solide dhe më pak të lëkundshme. Tërheqja dhe pasioni do të fshijnë çdo dyshim rreth bashkimit tuaj. Beqarët mund të jenë të zhgënjyer me një takim.

Peshqit

Sot ju mund të merrni vendime të rëndësishme në lidhje me familjen. Në tërësi, jeta juaj private shkon e qetë dhe ndiheni të kënaqur. Beqarët do të kërkojë dikë me të cilin të ndajnë interesat dhe idetë. Mos u bëni sipërfaqësor.