Extra ShowBiz Pamela Anderson, një ikonë superseksi edhe 50 vjeçe (Foto)

Pamela Anderson, një ikonë superseksi edhe 50 vjeçe (Foto)

218
0
SHPËRNDAJE

Nuk rresht së befasuari thuajse çdo javë… edhe në moshën 50-vjeçare. Sepse të konsiderohesh një ikonë-seksi, Pamela Andersonit i pëlqen shumë.

Dhe e ka treguar edhe një herë në këto foto ku pozon për fotografin e famshëm britanik Rankin, me të brendshme “hot” në stilin “pin-up” të viteve ’60.

Bëhet fjalë për një kapsulë-koleksioni nga ajo vetë të i deznjuar për Coco de Mer dhe e linçuar në treg në datën 6 dhjetor. Në artin e foto dhe të ekspozimit të formave të trupit, topmodelja dhe ish-aktorja është një mjeshtre e vërtetë.

7 dhjetor 2017 (gazeta-Shqip.com)