Extra ShowBiz Modelja italiane çmend rrjetin me bukurinë e saj (Foto)

Modelja italiane çmend rrjetin me bukurinë e saj (Foto)

301
SHPËRNDAJE

“Do të marr pjesë për të provuar një përvojë krejtësisht ndryshe dhe lag botës së dritave”. Asia Valente, modelja 21-vjeçare nga Milano, e cila po luan gjithçka në kastin “Saranno Isolani” për një vend në “Ishullin e të Famshëmve”, i ka idetë të qarta. Ndikimet sociale, janë kthyer tashmë në zakonin e saj.

Fanatike e bukurisë në të gjitha format e saj, ajo është vetëshpallur si “bukuria e jetës”.

Diellore, e shpenguar, e bindur për hijeshinë e saj, siç e tregojnë këto foto. A do t’ia dalë të zbarkojë në Honduras (ku do të zhvillohet ‘reality show’ italian)?.

12 janar 2018 (gazeta-Shqip.com)