Extra ShowBiz Claudia Alende, “Megan Fox” i Brazilit që po çmend Instagramin

Claudia Alende, “Megan Fox” i Brazilit që po çmend Instagramin

239
SHPËRNDAJE

Claudia Alende çmend Instagramin. 24-vjeçarja braziliane e cila jeton prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është kthyer në një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

E gjithë kjo është meritë e Claudias që zotëron një fizik të jashtëzakonshëm. Superseksi dhe forma që të lënë pa fjalë.

Alende ka bërë për vete miliona fansa, pasi janë plot 10 milionë ata që e ndjekin bukuroshen në profilin e saj në Instagram, aq sa Claudia njihet ndryshe si Megan Fox i Brazilit.

Për të mbajtur trupin në formë Claudia kalon më shumë se 2 orë në ditë në palestër ndërsa është e apasionuar edhe pas sporteve ekstreme.

13 janar 2018 (gazeta-Shqip.com)