Sociale Shqipëria turistike, Rama nis ditën me videon e mediave skandinave

Shqipëria turistike, Rama nis ditën me videon e mediave skandinave

221
SHPËRNDAJE

Turizmi po forcon gjithmonë e më tepër pozitat si motori që shtyn përpara ekonominë shqiptare dhe pritshmëritë e vizitorëve të huaj janë të larta.

Përveç mediave të Evropës qendrore që kanë pasqyruar bukuritë shqiptare në ekranet e tyre, edhe mediat Skandinave kanë zhvendosur vëmendjen tek bregdeti dhe Alpet shqiptare.

Këtë e tregon më së miri një video e postuar këtë mëngjes në Facebook nga kryeministri Edi Rama, kontenti i së cilës prezanton mrekullitë natyrore të Shqipërisë në vendet skandinave.

Postimi i Edi Ramës:

MIRËMËNGJES

dhe me këtë prezantim të bukur të Shqipërisë turistike në mediat skandinave, ju uroj një ditë të mbarë

.

MIRËMËNGJES 😀dhe me këtë prezantim të bukur të Shqipërisë turistike në hapësirën skandinave, nga ana e agjensisë globale të turizmit “Apollo”, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

Gepostet von Edi Rama am Freitag, 12. Januar 2018