Extra ShowBiz Kim Kardashian krenohet me belin 61 cm

Kim Kardashian krenohet me belin 61 cm

171
SHPËRNDAJE

Kim Kardashian ka postuar sot një tjetër foto të pabesueshme me bikini, duke zbuluar se ajo ka tashmë një bel prej 61 cm.

Proporcionet e yllit të shoubizit janë më të dukshme sesa kurrë më parë, ndërsa ajo zbulon se gjithçka është produkt i ushtrimeve në palestër.

Fotoja u postua në Instagram dhe shfaq kthesat mbresëlënëse të Kim, siç ajo ka bërë shpesh javët e fundit në rrjetet sociale.

13 shkurt 2018 (gazeta-Shqip.com)