Extra ShowBiz ‘E kristaltë’ si Amber Turner (Foto)

‘E kristaltë’ si Amber Turner (Foto)

261
SHPËRNDAJE

Ajo i ka dhënë një kuptim të ri jetës pas duke zmadhur gjoksin e saj me një operacion plastik.

Dhe Amber Turner tepër e lumtur e ekspozoi gjoksin e saj dhe trupin me ngjyrë çokollatë nën një bikini me ngjyrë të kristaltë në Dubai.

Bukuroshja 24-vjeçare dukej një bombë e vërtetë teksa shkëlqimi i syve të saj përshtatej me të kristaltën e detit dhe bikinit.

13 mars 2018 (gazeta-Shqip.com)