Extra Kuriozitete Nusja e dehur arrestohet teksa shkonte në dasmë (Video)

Nusja e dehur arrestohet teksa shkonte në dasmë (Video)

265
SHPËRNDAJE

Dhe këtu kemi një nuse në makinën e policisë.

Gjatë rrugës për në altar ditën e hënë, Amber Young, 32 vjeç, u arrestua pasi thuhet se shkaktoi një aksident me tre automjete të tjera në Marana, Arizona, sipas policisë.

Autoritetet thanë se arrestuan nusen, e cila do shkonte në martesë me fustanin e saj të bardhë veshur.

“Një person që mbeti i plagosur në këtë aksident u dërgua në spital me lëndime të lehta”, tha policia.

Zyrtarët e kapën Young në vendngjarje dhe më pas e lëshuan pasi ajo paraqiti një test të gjakut, njoftoi Tuscon News Now.

http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/imgad.gif

13 mars 2018 (gazeta-Shqip.com)