Extra ShowBiz Rihanna ekspozohet më shumë se ç’duhet? (Foto)

Rihanna ekspozohet më shumë se ç’duhet? (Foto)

613
SHPËRNDAJE

Pa recipeta dhe një shami transparente të mbështjellë rreth vetes. Rihanna provokon sërish, duke treguar në Instagram se është akoma “në lojë”.

Por jo vetëm kaq! Ylli i muzikës, mban veshur edhe çizme të gjata, me kofshët zbuluar, duke lënë pak fantazi për fansat…

16 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)