Extra Kuriozitete Flamuri i Skënderbeut në odën e BE, ja video e veçantë e...

Flamuri i Skënderbeut në odën e BE, ja video e veçantë e Ramës

1634
SHPËRNDAJE

Komisioni Europian paraqiti sot një rekomandim pozitiv pa kushte për Shqipërinë, duke kërkuar çeljen e negociatave të anëtarësimit nga vendet anëtare të BE dhe entuziazmin e madh të përftuar nga ky vendim kryeministri Edi Rama e shprehur në deklaratën për shtyp, ku tha se flamuri i Skënderbeut do të ngrihet shumë shpejt në nivelin e odës së familjes evropiane.

Por kryeministri nuk u ndal me kaq, pasi në Facebook ka shpërndarë një video nën ritmet e himnit kombëtar ku shkruan:

FALEMINDERIT TË GJITHËVE🙏
#ForcaShqipëria🇦🇱 #AlbaniaForever

🇦🇱

FALEMINDERIT TË GJITHËVE🙏#ForcaShqipëria🇦🇱 #AlbaniaForever❤

Gepostet von Edi Rama am Dienstag, 17. April 2018

17 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)