Aktualitet Shkodër, makina përplas për vdekje 70-vjeçarin mbi biçikletë

Shkodër, makina përplas për vdekje 70-vjeçarin mbi biçikletë

216
SHPËRNDAJE

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në lagjen Bahçallëk në dalje të Shkodrës. Policia njofton se viktima është identifikuar si shtetasi Lush Deda, 70 vjeç.

Mësohet se ai po ecte me një biëiklete kur është perplasur nga një mjet dhe ka gjetur vdekjen.

Policia nodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet per ta zbardhur atë.

24 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)