Extra ShowBiz Neymar dhe e dashura video me skena të nxehta

Neymar dhe e dashura video me skena të nxehta

769
SHPËRNDAJE

Neymar është një nga futbollistët më seksi në fushën e blertë, por me skenat e nxehta të xhiruara me të dashurën e tij, Bruna Marquezine ai duket si një supermodel.

Superstari i Paris Saint-Germain dhe partnerja e tij kanë realizuar një video për rrjetin e modës C & A.

Neymar dhe Bruna Marquezine bëjnë dashuri dhe dhurojnë skena të nxehta, të veshur vetëm me të brendshme.

16 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)