Extra ShowBiz Cardi B sjell në jetë vajzën, e quan Kulture

Cardi B sjell në jetë vajzën, e quan Kulture

125
SHPËRNDAJE

Cardi B ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë. Reperja 25-vjeçare raportohet se lindi të bijën të martën në darkë.

Mirëpo, ajo që ka habitur fansat e saj është emri i veçantë që Cardi B ka zgjedhur për të bijën. Vogëlushja quhet Kulture Kiari Cephus.

Kulture është fëmija i pari për Cardi B dhe i katërti për bashkëshortin e saj Kiari Kendrell Cephus.

12 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)