Extra ShowBiz Ish-ylli i “Disney” shfaqet ‘topless’ (Foto)

Ish-ylli i “Disney” shfaqet ‘topless’ (Foto)

665
SHPËRNDAJE

Bella Thorne edhe një herë provokon në mediat sociale. Këngëtarja dhe aktorja e re amerikane, gjithashtu e paraqitur në rolin e CeCe Jones në serialin televiziv të Disney Channel “Një ritëm i plotë”, tashmë i ka mësuar fansat e saj që të “ëndërrojnë.

Ashtu si kur festoi ditëlindjen e saj të 20-të, duke shkëmbyer momente “hot” me ynuber-en, Tana Mongeau, me të cilnt ka qenë e lidhur për disa kohë ose kur (në 2017) ajo u shfaq krejtësisht e zhveshur në mbulesën e “GQ Mexico”. Fotoja e fundit e Thorne në Instagram është një ‘topless sensual’, me një krah që mbulon gjinjtë dhe shkrimin me ngjyrë në trup, “Unë të dua”.

12 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)