Extra ShowBiz Kim Kardashian, joga provokuese me shoqet (Foto)

Kim Kardashian, joga provokuese me shoqet (Foto)

617
SHPËRNDAJE

Kim Kardashian zakonisht punon në komoditetin garazhit të saj të konvertuar në palestër brenda Hills Hidden Hills, rezidencë në Kaliforni që ajo e ndan me bashkëshortin Kanye Ëest dhe tre fëmijët e tyre North, Saint dhe Chicago.

Por të mërkurën, superbomba 37 vjeçare shfrytëzoi një plazh të qetë në Los Anxhelos për seancën e saj të radhës të fituesit.

E veshur me një kostum gri dhe nën shoqërinë e dy mikeshave femra, Kim nxori në pah format e saj seksi. Momenti kur ajo heq pantallonat e shkurtra është fokusuar nga kamerat dhe të pasmet e saj duhe theksuar se duken “shpërthyese”.

Kim padyshim duhet të krenohet me belin e saj të hollë, por edhe me muskujt e dendur në këmbë e krah, për të mos theksuar gjoksin e mrekullueshëm.

12 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)