Extra ShowBiz Klas dhe stil. Çifti Trump shkëlqen në Londër (Video)

Klas dhe stil. Çifti Trump shkëlqen në Londër (Video)

340
SHPËRNDAJE

Presidenti Donald Trump ndodhet në Londër, ku këtë mbrëmje do të darkojë në Pallatin Blenheim me drejtuesit e biznesit të SHBA-ve dhe Mbretërisë së Bashkuar.

Por pjesa më e bukur e kësaj vizite janë fotografitë, ku ai dhe zonja e parë e SHBA-ve, Melania Trump, duke të veshur me shumë klas dhe duhet theksuar se shkëlqejnë.

 

Melania ka veshur një fustan të gjelbër, të mbushur me gurë fluturash.

Pas një periudhe krize në çift, Trump dhe Melania duken shumë të lumtur teksa i janë rikthyer edhe zakonit të vjetër të ecjes në çift përpara eventeve prestigjioze dhe takimeve të rëndësishme.

12 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)