Extra ShowBiz Sa bukur lodrojnë vajzat në plazh (Foto)

Sa bukur lodrojnë vajzat në plazh (Foto)

408
SHPËRNDAJE

Ajo sapo ka bërë hyrjen e saj eksplozive në Love Island.

Megjithatë, Alexandra Cane ende arriti të shijonte disa ditë pushimesh duke “vjedhur” shfaqjen në plazh me mikeshën e saj superseksi Demi Rose. Dyshja e zeshkaneve u hodh në oqean, duke shfaqur format e tyre “shpërthyese”.

Alexandra dhe Demi me bikini që i nxirrnin në pah asetet, u përqafuan dhe kërcyen së bashku në det duke dhuruar një shfaqje shumë “hot” për fansat.

12 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)