Extra ShowBiz Teniste më “të zjarrtë” s’ju kanë parë sytë (Foto)

Teniste më “të zjarrtë” s’ju kanë parë sytë (Foto)

1242
SHPËRNDAJE

Ajo është shndërruar në një vajzë të shumëdëshiruar nga djemtë, që nga momenti kur u shfaq në ekran në shown Love Island.

Dhe Megan Barton-Hanson e provoi veten para se të hynte në vilën e “dashurisë, çmendurive dhe seksit”, duke qenë imazhi i një seti fotografik me temë tenisin, ku ajo shkëlqen me raketat në duar.

Në një nga fotot Megan e mbron modestish gjoksin e saj të mrekullueshëm me një raketë tenisi.

12 korrik 2018 (gazeta-Shqip.com)