Extra ShowBiz Festa e motrës, por gjoksi i Kim Kardashian “vjedh” shfaqjen (Foto)

Festa e motrës, por gjoksi i Kim Kardashian “vjedh” shfaqjen (Foto)

525
SHPËRNDAJE

Ishte nata e madhe e motrës së saj më të vogël Kylie Jenner, e cila festoi ditëlindjen duke mbushur kështu 21 vjeç.

Por Kim Kardashian u sigurua që të gjithë sytë ishin mbi gjoksin dhe të pasmet e saj mahnitëse, teksa ajo nuk nguroi t’i  tregonte kthesat e saj fenomenale kur mbërriti në restorantin e Craig në Ëest Hollyëood të enjten në mbrëmje.

37 vjeç i kishte shtrënguar kurbat e saj seksi  në një minifund ngjyrë trëndafili që “vodhi” vëmendjen e të gjithëve, por më shumë prej faktit se dekolteja ishte gati duke shpërthyer dhe shumë pask mjaftonte që gjoksi i yllit të TV të plaste sheshit.

10 gusht 2018 (gazeta-Shqip.com)