Extra ShowBiz Rita Ora, një “sirenë” seksi në Sardenjë (Foto)

Rita Ora, një “sirenë” seksi në Sardenjë (Foto)

540
SHPËRNDAJE

Ajo ishte duke shijuar një festë shumë të merituar me të dashurin e saj Andreë Watt.

Dhe Rita Ora e ka “lyer” diellin me stil dhe ngjyra ylberi të premten, teksa u relaksua së bashku me muzikantin e saj të zemrës dhe shokët e tyre të përbashkët në bordin e jahtit të një miku të tij në Porto Cervo të Sardenjës.

Këngëtarja 27-vjeçare e “dashuruar” pas ngjyrave dhe stilit ka vënë në pah të pasmet dhe gjoksin e saj bombastik nën një kostum banje plot “elektricitet” ngjyrash, që i ngjante një mozaiku bashkëkohor.

Bukuroshja shqiptare i provoi të gjitha nga kërcimi prej jahtit luksoz në det, tek përqafimet e nxehta me të dashurin e deri tek zbulimi më shumë seç duhet i pjesëve intime.

10 gusht 2018 (gazeta-Shqip.com)