Extra ShowBiz Alessandra Ambrosio shkëlqen edhe pa make-up në LA (Foto)

Alessandra Ambrosio shkëlqen edhe pa make-up në LA (Foto)

204
SHPËRNDAJE

Jeta e saj romantike ka qenë në qendër të vëmendjes së kohëve të fundit, pasi u raportua se ajo nisi një marrëdhënie të re me Nicolo Oddin.

Dhe Alessandra Ambrosio tregoi përse e “mbajnë në gojë” gjithë kohën, teksa goditi rrjetin me fotot nga plazhi në Los Anxheles, ku u shfaq me bikini të zeza, që ia nxirrnin në pah trupin e tonifikuar.

Supermodelja 37-vjeçare dukej mahnitëse nën rrezet e diellit, teksa vendosi të heqë dorë nga kozmetika për pushime të qeta, duke shpalosur bukurinë e saj natyrale.

Dhe nëna e dy fëmijëve dukej e etur për të qëndruar aktive gjatë udhëtimit të saj në bregun jugor të Kalifornisë, pasi ajo luajti një lojë energjike volejbolli me shokët.

12 gusht 2018 (gazeta-Shqip.com)