Sociale Rama publikon foton: Si do jenë pikat e basteve në datën 1...

Rama publikon foton: Si do jenë pikat e basteve në datën 1 janar

170
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foton e një pike basti e cila është mbyllur nga ana e tatimorëve.

Rama thotë se në 1 janar kjo do të jetë pamja e çdo bastoreje e kumarhaneje që s’do ketë ndërruar destinacion.

Sipas tij “tatimet do të mbyllin dhe referojnë në prokurori, çdo pikë bastesh pa letrat në rregull”.

“Tatimet do të mbyllin dhe referojnë në prokurori, çdo pikë bastesh si kjo (shih foton më poshtë) që është kapur sot pa letrat në rregull!

Dhe në 1 janar kjo do të jetë pamja e çdo bastoreje e kumarhaneje që s’do ketë ndërruar destinacion”, shkruan Rama.

http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/imgad.gif

12 tetor 2018 (gazeta-Shqip.com)