Extra ShowBiz Emily Ratajkowski, nuk zhgënjen as këtë herë! (Foto)

Emily Ratajkowski, nuk zhgënjen as këtë herë! (Foto)

693
SHPËRNDAJE

Sërish ajo, Emily Ratajkowski, e cila si gjithmonë i lë pak vend fantazisë. Modelja super-seksi nga SHBA-të, tregon linjat e përkryera të të pasmeve të saj në një foto me shpinë, ku kostumi i brendshëm humb mes origjinalitetit të trupit të saj. Dhe vlerësimet e ndjekësve të saj në rrjetet sociale nuk mungojnë…

8 nëntor 2018 (gazeta-Shqip.com)